Strona www.irt.wroc z tekstem.png
NA SKRÓTY:
PZPWD_200.png
SMOG 200a.png
drogowskaz_pociag.png
drogowskaz_auto.png
drogowskaz_rower.png
PolNiem portal Gosp Przesstrz 200x66.png
GEOPORTAL_200.png
grafika
Konsultacje eksperckie Standardów projektowych i wykonawczych kształtowania oraz ochrony zieleni w otoczeniu tras rowerowych

Dobiegają końca prace nad Standardami projektowymi i wykonawczymi kształtowania oraz ochrony zieleni w otoczeniu tras rowerowych, które będą integralnym elementem obowiązujących już Standardów projektowych i wykonawczych dla infrastruktury rowerowej województwa dolnośląskiego (Uchwała Zarządu Województwa Dolnośląskiego Nr 1987/V/16 z dnia 22 marca 2016 r.).

Spotkaniem warsztatowym (02.07.2020) zakończyliśmy proces konsultacji eksperckich, do których zaprosiliśmy specjalistów z branży drogowej i zieleni. Dziękujemy za wszystkie uwagi i sugestie. Po ich analizie i wprowadzeniu korekt do opracowania przedstawimy dokument do uchwalenia Zarządowi Województwa Dolnośląskiego.

 

Standardy projektowe i wykonawcze kształtowania i ochrony zieleni w otoczeniu tras rowerowych to zbiór zasad i metod realizacji procesu inwestycyjnego ze szczególnym uwzględnieniem drzew. Adresowane są do wszystkich jednostek projektowych oraz wykonawczych związanych z branżą zieleni i branżą drogową, a także do jednostek administracji publicznej odpowiedzialnych za prawidłowy przebieg procesów inwestycyjnych na terenie województwa dolnośląskiego.