Strona www.irt.wroc z tekstem.png
NA SKRÓTY:
PZPWD_200.png
SMOG 200a.png
drogowskaz_pociag.png
drogowskaz_auto.png
drogowskaz_rower.png
PolNiem portal Gosp Przesstrz 200x66.png
GEOPORTAL_200.png
grafika
Analiza gospodarcza Dolnego Śląska

W dniach 7-9 września na XXX Forum Ekonomicznym w Karpaczu, największej w Europie Środkowo-Wschodniej platformie spotkań, na której nie tylko dyskutuje się o bezpieczeństwie, perspektywach rozwoju gospodarczego, współczesnych wyzwaniach i przezwyciężaniu kryzysów, ale także przedstawia konkretne rozwiązania i innowacyjne idee, zaprezentowane zostały efekty pracy nad dokumentem „Analiza Gospodarcza Dolnego Śląska”.

Jest to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto interesuje się naszym regionem. Stanowi informację dla  inwestorów zagranicznych i krajowych - zawiera m.in. informacje ogólne o regionie, podstawowe dane ekonomiczne i statystyczne, sektory strategiczne, omówienie charakteru gospodarki oraz wpływ oferty połączeń lotniczych i kolejowych na rozwój gospodarczy Regionu.

„Analiza Gospodarcza Dolnego Śląska” zrealizowana została w ramach projektu Promocja Dolnego Śląska w kraju i za granicą w obliczu zmian w gospodarce światowej. Jest dokumentem opracowanym przez Instytut Rozwoju Terytorialnego na zlecenie Dolnośląskiej Agencji Współpracy Gospodarczej.

Analiza dostępna jest do pobrania na stronie DAWG oraz w naszej Bibliotece opracowań.