Strona www.irt.wroc z tekstem.png
PZPWD_200.png
Studia nad rozwojem 200x66.png
Platforma wymiany wiedzy 200x66.png
SMOG 200a.png
LOGF 200.png
kolej2.png
DPR 200x66.png
Cykloprojekt 200x66.png
DORT 200x66.png
GEOPORTAL_200.png
SIEDZIBA_200.png
otw.png
PolNiem portal Gosp Przesstrz 200x66.png
healingplaces.png
Nasz dorobek

2008
Opracowanie „Studium zagospodarowania przestrzennego turystycznej trasy dla zmotoryzowanych Via Montana”, - nagroda III stopnia przyznana przez Ministra Infrastruktury za wybitne osiągnięcia twórcze w dziedzinie planowania przestrzennego i urbanistyki.

 

2007
Opracowanie „Studium zagospodarowania przestrzennego pogranicza polsko – czeskiego – synteza dokumentów krajowych”, - nagroda II stopnia przyznana przez Ministra Budownictwa za wybitne osiągnięcia twórcze w dziedzinie planowania przestrzennego i urbanistyki.

 

2006
Opracowanie „LGOM CONCEPT - Zintegrowana koncepcja lokalizacji biznesu na terenie legnicko-głogowskiego okręgu miedziowego”, - nagroda II stopnia przyznana przez Ministra Budownictwa za wybitne osiągnięcia twórcze w dziedzinie planowania przestrzennego i urbanistyki.

 

2004
Opracowane Studium zagospodarowania przestrzennego pasma Drogi Śródsudeckiej”, nagroda II stopnia przyznana przez Ministra Infrastruktury za wybitne osiągnięcia twórcze w dziedzinie planowania przestrzennego i urbanistyki.

 

2003
Opracowanie „Studium zagospodarowania przestrzennego pasma Odry w granicach woj. dolnośląskiego”, - nagroda II stopnia przyznana przez Ministra Infrastruktury za wybitne osiągnięcia twórcze w dziedzinie planowania przestrzennego i urbanistyki.

 

OPRACOWANIA

Informacje o opracowaniach powstałych w WBU można znaleźć na stronie archiwalnej.