Strona www.irt.wroc z tekstem.png
NA SKRÓTY:
PZPWD_200.png
SMOG 200a.png
drogowskaz_pociag.png
drogowskaz_auto.png
drogowskaz_rower.png
PolNiem portal Gosp Przesstrz 200x66.png
GEOPORTAL_200.png
grafika
Tryb pracy IRT        

Szanowni Państwo!

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym informujemy, że od poniedziałku, 26 października przechodzimy w większości w tryb pracy zdalnej.

Instytut pracuje normalnie - na bieżąco odbierana jest korespodencja tradycyjna i elektroniczna, możliwy jest również kontakt z pracownikami. Ograniczyliśmy jednak do absolutnego minimum liczbę osób przebywających w siedzibie. W związku z tym, w razie potrzeby kontaktu prosimy o wykorzystywanie poczty elektronicznej.

Aktualne raporty o sytuacji epidemiologicznej na Dolnym Śląsku publikujemy na fb Instytutu.

Jednocześnie informujemy, że w ramach przygotowań do nadejścia II fali koronawirusa dokonaliśmy rekonstrukcji i uzupełnienia naszej strony internetowej. Obecnie aktualne informacje podzielone są pod względem prowadzonych działań, a opracowania - rozmieszczone tematycznie. Niektóre prace jeszcze trwają, ale już teraz mamy nadzieję, że ułatwi to Państwu samodzielne korzystanie z naszych zasobów, bez konieczności wizyty w naszej siedzibie.

Warto podkreślić, że ograniczenie przemieszczeń fizycznych, z jakim mamy obecnie do czynienia, ze względu na energochłonność transportu jest bardzo korzystne dla klimatu i środowiska. Tym bardziej zachęcamy do odwiedzania nas drogą elektroniczną - a ze swej strony zapewniamy, że okres pracy zdalnej wykorzystamy dla dalszej rozbudowy treści prezentowanych w naszej witrynie internetowej.